Strona Archiwalna. Aktualna strona dostępna pod adresem www.slubice.pl

Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Świąteczna zagroda uroczyście otwarta!

Mariusz Olejniczak i Adriana Dydyna-Marycka wspólnie z zastępcą nadburmistrza Frankfurtu Mileną Manns uroczyście otworzyli przed chwilą, na deptaku przy słubickiej bibliotece, świąteczną zagrodę z żywymi zwierzętami. Towarzyszące im przedszkolaki z obu stron Odry były zachwycone! Do niedzieli na deptaku trwać będzie jarmark bożonarodzeniowy, na który serdecznie zapraszamy!

Od dziś, 13 grudnia, do niedzieli 15 grudnia słubicki deptak stanie się bożonarodzeniowym jarmarkiem. Unoszące się zapachy choinek i świątecznych smakołyków, których można tu będzie spróbować, skuszą pewnie wiele osób.

Dla dzieci atrakcją są nie tylko żywe zwierzęta, ale też żłóbek, karuzela, a biblioteka miejska zaprosi je dziś po południu na warsztaty plastyczne, a jutro na czytanie bajek o tematyce świątecznej.

Jarmark czynny będzie dziś do 20.00, a w sobotę i niedzielę od 12.00 do 20.00. Burmistrz wraz z radnymi serdecznie zapraszają mieszkańców na wigilię miejską, która będzie w sobotę od 16.00 do 18.00 ne deptaku przy bibliotece.

Świąteczną zagrodę zorganizowaliśmy w ramach projektu” Europejskie Modelowe Miasto Współpracy Transgranicznej Słubice/Frankfurt nad Odrą”.

Autor: Beata Bielecka | 13 grudnia 2019Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one