Strona Archiwalna. Aktualna strona dostępna pod adresem www.slubice.pl

Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Będą zmiany w organizacji ruchu 1 listopada

W Dniu Wszystkich Świętych kierowcy muszą się liczyć ze zmianami w organizacji ruchu w okolicach cmentarza komunalnego, w obrębie ulicy: Sportowej, Obozowej, Rzepińskiej i Kupieckiej. 1 listopada dojazd do parkingów położonych wokół cmentarza i bazaru odbywać się będzie ulicami: 1 Maja i Kupiecką, natomiast wyjazd ul. Sportową, a następnie Rzepińską, Obozową i Folwarczną. Ponadto na części ul. Sportowej, od drogi brukowej na cmentarz do skrzyżowania z ul. Obozową i Rzepińską, obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy.

Przy skrzyżowaniu ul. Sportowej z drogą brukową prowadzącą bezpośrednio do cmentarza, od 31 października stanie posterunek policji i straży miejskiej i funkcjonariusze tych służb będą kierować ruchem samochodów wjeżdżających na parking przy nekropoli.

Bezpośrednio do cmentarza będą mogły dojechać tylko osoby niepełnosprawne i starsze.

Wyjazd z tego parkingu odbywać się będzie w kierunku ul. Sportowej, specjalnie utwardzonym i oznakowanym zjazdem za Słubickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Straż Miejska prosi mieszkańców i osoby przyjezdne, żeby w miarę możliwości korzystały 1 listopada z komunikacji miejskiej. W załączniku znajduje się mapa obrazująca zmiany w organizacji ruchu 1 listopada.

Autor: Beata Bielecka | 23 października 2019

Załączniki do pobrania:

Wróć Drukuj

facebook google plus one