Strona Archiwalna. Aktualna strona dostępna pod adresem www.slubice.pl

Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Poczujmy razem atmosferę zbliżających się świąt

Od 13 do 15 grudnia deptak przy bibliotece miejskiej w Słubicach zamieni się w świąteczny jarmark bożonarodzeniowy. Stanie tam m.in. zagroda z żywymi zwierzętami, żłóbek, karuzela dla dzieci i sześć drewnianych domków. Wystawców, którzy chcieliby z nich bezpłatnie skorzystać, żeby zaprezentować świąteczną ofertę (kulinaria, asortyment związany z tradycjami bożonarodzeniowymi) zachęcamy do składania zgłoszeń.

Poniżej znajdziecie Państwo regulamin uczestnictwa i formularz, który należy wypełnić. Na zgłoszenia czekamy do 3 grudnia, do godz. 12.00. Można je wysłać drogą mailową na adres: slubice@slubice.pl lub złożyć w Biurze Obsługi Interesantów, na parterze Urzędu Miejskiego w Słubicach, ul. Akademicka 1. W razie pytań prosimy o kontakt pod nr. Tel. 95 737 20 64.

Autor: Beata Bielecka | 22 listopada 2019

Załączniki do pobrania:

Wróć Drukuj

facebook google plus one