Strona Archiwalna. Aktualna strona dostępna pod adresem www.slubice.pl

Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Aktywny Kalendarz Adwentowy wprowadzi w atmosferę świąt

Tradycyjnie, od 1 do 24 grudnia, zapraszamy mieszkańców Dwumiasta Słubice-Frankfurt do udziału w spotkaniach organizowanych w ramach Aktywnego Kalendarza Adwentowego. Wspólne kolędowanie, robienie bożonarodzeniowych ozdób,koncert chórów, mikołajkowy bieg… to tylko niektóre propozycje.

Każdego dnia do Bożego Narodzenia mieszkańcy będą mogli wspólnie spędzać czas w oczekiwaniu na święta. Program jest bardzo interesujący. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w sobotę 7 grudnia na rodzinny bieg mikołajkowy, a 9 grudnia, o 15.00, w ewangelickiej salce parafialnej przy Friedrich-Ebert Str. 53, muzykowanie z chórem gospel Heavenly Voices i słubickim Adoramusem.

Tradycyjnie, 19 grudnia o 18.00 w Kościele Mariackim we Frankfurcie mieszkańcy Dwumiasta spotkają się na śpiewaniu kolęd, a 24 grudnia o 22.00 w kościele pw. Ducha Świętego w Słubicach odbędzie się wspólna msza bożonarodzeniowa dla mieszkańców Dwumiasta.

Szczegółowy program z informacjami o wszystkich wydarzeniach odbywających się w ramach tegorocznego Aktywnego Kalendarza Adwentowego znajdziecie Państwo w zamieszczonej poniżej ulotce.

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Organizatorzy: Dwumiasto Słubice-Frankfurt nad Odrą, frankfurcka spółka ARLE, Duszpasterstwo Akademickie „Parakletos” w Słubicach, Quartiersmanagement Frankfurt (Oder), Wohnungswirtschaft Frankfurt (Oder), samorząd studencki AStA.

Autor: Beata Bielecka | 29 listopada 2019

Załączniki do pobrania:

Wróć Drukuj

facebook google plus one