Strona Archiwalna. Aktualna strona dostępna pod adresem www.slubice.pl

Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Gmina zaprasza na bożonarodzeniowy jarmark

Od piątku 13 grudnia do niedzieli 15 grudnia, deptak przy ul. Jedności Robotniczej, stanie się miejscem spotkań mieszkańców dwumiasta. Zapraszamy na jarmark bożonarodzeniowy z mnóstwem atrakcji, czytanie bajek w bibliotece, zajrzyjcie koniecznie z dziećmi do zagrody z żywymi zwięrzętami. - Bądźmy też razem podczas wigilii miejskiej, na którą zapraszamy w sobotę o 16.00 – zachęca burmistrz Mariusz Olejniczak i zapewnia, że nie zabraknie tam przysmaków świątecznych.

Jarmark bożonarodzeniowy, zagroda z żywymi zwierzętami, karuzela, żłóbek i wiele innych atrakcji przygotowaliśmy dla mieszkańców, żeby przeżyć wspólnie czas oczekiwania na święta. Uroczyście otworzymy go w piątek o 13.00. Jarmark będzie czynny także w sobotę i niedzielę, od 12.00 do 20.00.

W sobotę od 10.00 do 12.00 zapraszamy dzieci do biblioteki, gdzie będzie można posłuchać bajek, a od 16.00 do 18.00 na wigilię miejską. 

Świąteczna zagroda odbędzie się w ramach projektu” Europejskie Modelowe Miasto Współpracy Transgranicznej Słubice/Frankfurt nad Odrą”, na który gmina dostała dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Autor: Beata Bielecka | 13 grudnia 2019

Wróć Drukuj

facebook google plus one