Zaproszenie na terenowe spotkania animacyjno - konsultacyjne związane z opracowywanym Gminnym Programem Rewitalizacji

Szanowni Państwo, w związku z opracowywaniem Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Słubice serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach animacyjno-konsultacyjnych, które odbędą się : -3 marca (piątek) o godz. 18:00 w Sali wiejskiej w Drzecinie, -7 marca (wtorek) o godz.16:30 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Słubice przy ul. Jedności Robotniczej 18, -11 marca (sobota) o godz. 10:00 pod Urzędem Miasta przy ul. Akademickiej 1 - spotkanie terenowe w formie spaceru konsultacyjnego po obszarze ulic Kazimierza Jagiellończyka, Kanałowa, Konstytucji 3 Maja, Mieszka I, Osiedle Świerkowe, Piska, Staszica, Wincentego Witosa oraz Władysława Jagiełły.

 

Podczas spotkań rozmawiać będziemy m. in. o tym, co to jest rewitalizacja i po co przygotowywany jest Gminny Program Rewitalizacji, które obszary Gminy wymagają szczególnego zainteresowania, jakie przedsięwzięcia powinny być zrealizowane w pierwszej kolejności oraz kto będzie realizował Program Rewitalizacji.

Ważnym punktem spotkania będzie zebranie uwag i wniosków, które pozwolą na wyznaczenie najważniejszych działań, jak najbliższych potrzebom społeczności Gminy, a w szczególności mieszkańców obszaru rewitalizowanego.

Liczymy na aktywny udział Mieszkańców Gminy oraz przedsiębiorców działających na terenie Gminy, mamy nadzieję, że liczne propozycje i uwagi przyczynią się do wykorzystania potencjałów .

 

Ponadto zapraszamy do Punktu konsultacyjnego 8 marca (środa) w godzinach 14:00-16:00 w sali Urzędu Miejskiego w Słubicach przy ul. Akademickiej 1, w pokoju 217 na drugim piętrze lub do bezpośredniego kontaktu z animatorem społecznym pod numerem telefonu : 505 680 811.

Istnieje możliwość umawiania się wywiady indywidualne z animatorem.

 

Spotkania animacyjne z mieszkańcami prowadzone będą do 11 marca.
Serdecznie zapraszamy !