Głosujemy na słubicką bibliotekę!

Słubicka biblioteka przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „KINDER MLECZNA KANAPKA - PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE”. - Dzięki aktywnemu głosowaniu mamy szansę wygrać książki i pufy do wspólnego czytania. Dzięki Wam mamy już 574 głosy i plasujemy na 277. miejscu! Cieszymy się z tego bardzo! Jednak głosowanie trwa do 4 listopada b.r. i wszystko może się jeszcze zdarzyć! Dlatego też, jeszcze powalczmy o głosy! Bądźcie z nami! - proszą słubiccy bibliotekarze.

Nagrodzonych zostanie 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów. 50 bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł, z tych które zdobyły najwięcej głosów w rankingu. Dodatkowo 300 bibliotek otrzyma po 2 pufy, dzięki którym będą mogły urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania.

Głosowanie na biblioteki trwa do 4.11.2019. Można oddać jeden głos dziennie, codziennie!

W pole wyszukiwanej biblioteki wystarczy wpisać kod pocztowy Słubic lub pełną nazwę - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach Głos można oddawać pod adresem https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie

Więcej informacji o Akcji znajdziecie pod adresem https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/