Gmina zaprasza na bożonarodzeniowy jarmark

Od piątku 13 grudnia do niedzieli 15 grudnia, deptak przy ul. Jedności Robotniczej, stanie się miejscem spotkań mieszkańców dwumiasta. Zapraszamy na jarmark bożonarodzeniowy z mnóstwem atrakcji, czytanie bajek w bibliotece, zajrzyjcie koniecznie z dziećmi do zagrody z żywymi zwięrzętami. - Bądźmy też razem podczas wigilii miejskiej, na którą zapraszamy w sobotę o 16.00 – zachęca burmistrz Mariusz Olejniczak i zapewnia, że nie zabraknie tam przysmaków świątecznych.

Jarmark bożonarodzeniowy, zagroda z żywymi zwierzętami, karuzela, żłóbek i wiele innych atrakcji przygotowaliśmy dla mieszkańców, żeby przeżyć wspólnie czas oczekiwania na święta. Uroczyście otworzymy go w piątek o 13.00. Jarmark będzie czynny także w sobotę i niedzielę, od 12.00 do 20.00.

W sobotę od 10.00 do 12.00 zapraszamy dzieci do biblioteki, gdzie będzie można posłuchać bajek, a od 16.00 do 18.00 na wigilię miejską. 

Świąteczna zagroda odbędzie się w ramach projektu” Europejskie Modelowe Miasto Współpracy Transgranicznej Słubice/Frankfurt nad Odrą”, na który gmina dostała dofinansowanie z Unii Europejskiej.